İnşaat Sektörü

Binalarınız için güvenilir, verimli ve sağlıklı bir hava sunuyoruz.

İMAS olarak nitelikli bilgi ve deneyimimiz ile yaşamınızın her alanında, havalandırma ve iklimlendirmenin olduğu her yerde sağlığınız, veriminiz ve konforunuz için yüksek performanslı bina çözümleri üretiyoruz. Yenilikçi ve kullanışlı tasarımlarımız ve yetkin mühendislik bilgimiz ile rahat alanlar yaratıyor, böylece üretkenlik ve verimliliğinizi arttırıyoruz.

Bina projelendirmelerinde uygun sistem ve enerji kullanımını belirlemede müteahhitler, proje firmaları, mühendisler ve mimarlar ile çalışarak ölçülebilir, doğrulanabilir mühendislik bilgisini teknolojik altyapımız ile destekleyerek verimli alanlar yaratıyoruz.

İnşaat sektöründe iklimlendirme hizmetinin binanın amacına ve verimliliğine uygun olarak yapılandırılması ve uygulanması çok önemlidir. Biz, esnek, ölçeklenebilir, uyumlu, kullanışlı ve teknolojik tasarım ve üretim anlayışı ile binanızın hem kullanım amaçlarını hem performansını geliştirerek, ömrünü uzatıyoruz. Binalarınızın çevreye ve insana etkisini faydaya dönüştürerek güvenli yaşam ve iş alanları yaratıyoruz.

Böylece, iklimlendirme kurgusunu tasarladığımız binalar ile çevreye, bina sahiplerine, binanın kendisine, işletmecilerine, içinde yaşayan ve çalışan herkese fayda sağlıyoruz.